1

Ремонт комп'ютерів Львів

       Чи можна собі уявити сьогодні життя без комп'ютера?

       Єдина очевидна відповідь - негативна. Вони заполонили

       майже всі області нашого буття.

  Немає жодного виду галузі, в якій би комп'ютер не брав участь. Крім того, що комп'ютери повсюдно використовуються як робочі машини, вони ще й стають засобом розваги, способом проведення дозвілля, мінібібліотекою і просто потрібною річчю в домашніх умовах. Якщо в будинку його ще немає, то прагнення придбати такий незамінний пристрій є або незабаром з'явитися.

Для того щоб допомогти Вашому комп'ютеру потрібно лише, звернутися в наш сервісний центр Starcom Service або подзвонити за номером (063)770-99-66.  Все інше - це наша робота.

Виїзд майстра додому безкоштовний! Діагностика комп'ютера безкоштовна!

  Ремонт комп'ютерів буде вимагатися завжди, доки будуть існувати ці розумні універсальні пристрої. Сучасний ремон комп'ютера це більше ніж просто відремонтувати несправність, відновити дані.
  Ремонт комп'ютерів у Львові, вдома - це зручно. Відчувається певний сервіс! Адже комп'ютер - це не компактний маленький ящичок для дрібниці і переносити його часто, досить складно. Ремонт комп'ютерів, ноутбуків у Львові здійснюється швидко і якісно. Взагалі, купуючи комп'ютер, ми набуваємо справжнього друга або нового члена сім'ї. Тому йому потрібно забезпечити належний догляд. Це схоже на те, як якщо б Вашу родину обслуговував сімейний лікар, який все знає про Ваші перенесені або хронічних захворюваннях мало не з народження. Такий лікар в лічені терміни поставить оптимальний діагноз і швидко вилікує. І краще щоб цим лікарем була одна і та ж людина протягом тривалого часу. З комп'ютером приблизно те ж саме. Для ремонту комп'ютера, ноутбука треба вибрати певну компанію з висококваліфікованими фахівцями і звертатися тільки до них. І це напевно раціонально, адже не будете ж ви звертатися з проблемою свого здоров'я до починаючого абітурієнту медичного факультету.

  Деяким клієнтам здається, що з поломкою улюбленого «компа», інформація, накопичена можливо роками, втрачена назавжди. Ми в змозі отримати все, що містить Ваш жорсткий диск і повернути Вам втрачене.

  А якщо придбали ноутбук? Це звичайно річ, безумовно, зручна. Але вона також схильна до «старіння» і «моральному зносу».

  Комп'ютерна допомога у Львові життєво важлива, якщо Ваш комп'ютер знаходиться під загрозою і деколи навіть Ваш бізнес залежить від швидкості його роботи. Іноді його поломка або інші причини затримки роботи Вашого «друга», можуть коштувати Вам пристойного заробітку. І тут цілодобова, швидка комп'ютерна допомога просто необхідна. Якщо на робочому місці потрібно Ваша присутність, а вдома залишився поламаний «комп». Що робити? Викликайте комп'ютерну допомогу додому - Ви, не відпрошуючись з роботи, вирішите свої домашні проблеми. Комп'ютерна допомога у Львові здивує Вас своїм швидким і оперативним ремонтом комп'ютера, запропонує весь набір необхідних послуг.

  Якщо з жорсткого диска або USB-флеш, пропали необхідні дані? Ми обслужимо Ваш комп'ютер і відновимо все з пам'яті елементів hdd або flash, до 200 Гб безцінної інформації за 2 - 3 години!

Проблема з монітором? Відремонтувати монітор - це для нас просто! Яких-небудь 2 - 3 дні і Ваш монітор в порядку!

  Ми передбачили спеціальні умови ремонту комп'ютерів організаціям і підприємствам! Проводимо ремонт комп'ютерів з вагомою знижкою при обслуговуванні юридичних осіб. Також кваліфіковано допоможемо при «переїзді» комп'ютерів з офісу в офіс.

  Якщо Ви вирішили придбати комп'ютер у Львові, то Вам слід визначитися, для чого саме він Вам потрібний і які завдання від буде виконувати. Невелика екскурсія по Інтернеті, в цьому не завадить. Відповідно такими параметрами і слід його укомплектовувати.
  Слідом за придбанням його, багато хто починає усвідомлювати, наскільки зручно мати комп'ютер. Деякі іноді приходять до висновку: «Як це ми раніше« комп »не купили?». Або: «Як можна жити без« компа »свого? І тому коли раптом комп'ютер ламається, багато хто приходить в замішання: «Що робити?». До кого звернеться за комп'ютерною допомогою? Вирішити ці драматичний питання можна трьома шляхами: спробувати відремонтувати самому методом проб і помилок. Але думаємо, такий експериментатор Вашому другу не потрібен. Можна звернутися до своїх знайомих, родичів, або як третій варіант: подати заявку про ремонт у комп'ютерний сервіс. Що піде якщо, ви виберете перший і другий шлях? Скажемо прямо: що зазвичай відбувається з високоінтелектуальною технікою, коли її береться відремонтувати сусід інтелектуал в лапках або які-небудь ще, некваліфіковані кадри, чия робота суцільна халтура, або ненаукова імпровізація. Результат цих виборів приведе Вас на третій ідеальний шлях.

Коротенький перелік послуг по ремонту стаціонарних комп'ютерів:

 • Діагностика комп'ютера
 • Ремонт відеокарти
 • Заміна відеокарти
 • Ремонт материнської плати
 • Заміна материнської плати
 • Модульна заміна
 • Відновлення втрачених даних

 Також проводимо профілактику та модернізацію комп'ютерів:

 • Чистка системи охолодження
 • Заміна термопасти
 • Заміна приводів дисків
 • Розширення об'єму оперативної пам'яті
 • Заміна жорсткого диска на диск більшої ємності
 • Заміна системної плати і процесора

( 3 Голоса )