11Супутникове телебачення Львів

  Також наша компанія надає послуги по встановленню та налаштуванні систем супутникового телебачення.Чому вигідно бути нашим клієнтом?

  У своїй роботі ми використовуємо комплектуючі з оптимальним співвідношенням ціни і якості. В результаті чого Ви отримуєте якісне, з низькою ймовірністю поломок, і недороге обладнання (яке максимально відповідає всім Вашим бажанням).

  Ви залишаєтеся, задоволені і поповнюєте ряди наших постійні клієнтів, при цьому радите нашу компанію всім своїм знайомим. Супутникове телебачення дозволяє не тільки переглядати канали в чудовій, незрівнянній з аналоговим телебаченням, якості картинки та звуку, але й істотно розширює вузькі рамки державного ефірного телебачення.

  Це відмінна можливість без особливих зусиль отримувати різнобічну інформацію з усього світу на різних мовах. Крім того, встановивши систему супутникового телебачення, Ви отримуєте унікальну можливість переглядати найпопулярніші передачі з величезним рейтингом і кількістю аудиторії, найсвіжіші фільми, новини будь-якої тематики, будь то політика, шоу-бізнес, музика, спорт, і т.д. Всі новини будуть Вам доступні з різних джерел, дозволяючи Вам отримувати дійсно об'єктивну інформацію.

  Останнім часом супутникове ТБ користується великим попитом у великих містах України, таких як Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів і т.д Це пояснюється прискореним темпом життя (у людей просто не вистачає часу подивитися улюблені передачі та фільми під час трансляції).

  Встановлення супутникового ТБ, наприклад у Львові, вирішує всі ці проблеми, і Ви можете насолоджуватись переглядом ТБ в будь-який час. Встановлення супутникового ТБ розширює Ваші можливості в перегляді передач, фільмів і всього іншого що цікавить Вас. Встановлення супутникового ТБ у Львові не вимагає великих витрат часу і грошей. Встановлення супутникового ТБ розширює і поліпшує Ваше проведення часу коли Ви вдома.

  Наші фахівці встановлять і налаштують для Вас систему супутникового телебачення в найкоротші терміни і з високою якістю. Ми даємо гарантію на всі комплекти супутникового телебачення. Монтаж  системи супутникового ТБ не відніме у Вас багато часу і не принесе багато клопоту, всі дрібні нюанси з лишком окупляться при насолоді від перегляду якісного телебачення.

  Цифрове супутникове телебачення без абонплати, що це таке? Наведу простий приклад:

 Ви живете в своїй власній квартирі, платите ЖЕКу за комунальні послуги і т.п. У певний момент Ви розумієте, що набагато вигідніше поставити собі автономне опалення і тим самим позбавити себе від ряду незручностей у своєму житті. Ви самі вирішуєте коли розпочати опалювальний сезон, самі встановлюєте комфортну температуру у Вашому житлі, і зробивши одноразовий платіж на все життя забуваєте що таке рахунки за опалення, холод в квартирі, відсутність гарячої води і т.п.

 Точно так же само можна позбавити себе від зайвих турбот і абсолютно безкоштовно насолоджуватися переглядом супутникового ТБ, а це понад 140 російськомовних і понад 600 європейських телеканалів в DVD якості.

 Супутникове телебачення має ряд переваг перед кабельними операторами, що істотно підіймає його рейтинг в очах споживачів:

- Перша і найголовніша перевага цифрового супутникового телебачення без абонплати - це його ціна. Якщо скласти всю абонентську плату за кабельне телебачення + вартість обладнання кабельного оператора, то виходить що за рік Ви можете повністю окупити свою власну супутникову антену.

- Супутникове ТБ транслюється з супутника в цифровому форматі (в той час як кабельне телебачення використовує перетворений сигнал супутника, при цьому втрачається якість сигналу)

- Ви не залежите від кабельного або цифрового оператора, Вас ніхто, ніколи не відключить від джерела сигналу.

- Просте управління при високій багатофункціональності.

- Висока мобільність системи (при зміні місця проживання Ви просто забираєте комплект із собою).

- Повна відсутність кодованих каналів, всі канали доступні цілодобово.

- Висока якість зображення та стереозвук.

- Обладнання не займає багато місця і не вимагає додаткового обслуговування.

  Чи можуть пропасти безкоштовні канали? Ні! Ні! Ні! Для мовних компаній це солідний дохід за надання рекламних площ для рекламодавців а відповідно і їхній прибуток. Все геніальне - просто! Встановивши у себе наше обладнання Ви отримуєте можливість перегляду безкоштовних некодованих каналів без абонплати! Таким чином Ви отримуєте доступ до величезної кількості каналів (кіно, музика, мультфільми, серіали, канали для дорослих). Якщо Ви хочете дивитися ще і платні канали - просто купите абонентську карту і оплачуйте перегляд каналів згідно з договором.У пакет нашиг послуг входить поліпшення і ремонт раніше встановлених систем. Можлива заміна складових частин і окремих вузлів.

Супутникове ТБ на декілька телевізорів:

Існує два варіанти підключення супутникової антени:

Залежне підключення - від одного тюнера до всіх телевізорів передається перетворення сигналу. Це означає, що на всіх телевізорах буде показувати однаковий канал, той, який на основному (біля якого встановлений тюнер). Підключення кожного додаткового (залежного) телевізора коштує 50 грн.

Незалежне підключення - біля кожного телевізора встановлюється супутниковий тюнер, який, незалежно, підключений до «тарілки». А це значить, що у нас з'являється можливість незалежно дивитися і перемикати канали на тих телевізорах, біля яких встановлені ресивери.

Виходячи з усього вище написаного, виходить, що незалежне підключення дорожче залежного. Чому дорожче? Для кожного незалежно підключеного телевізора потрібен окремий тюнер, конвертери з потрібною кількістю незалежних виходів, комутатор (не кажучи про кабелі). Якщо супутниковий пакет коштує 800 грн. (на один телевізор), то кожен додатково, незалежно, підключений телевізор коштуватиме +50% від вартості комплекту. У нашому прикладі: 800 грн. +50% = 1200 грн.

Комплект обладнання включає в себе:

- Супутникова антена в зборі.

- Всі необхідні кріплення і роз'єми.

- Комутатор.

- Кабель (мін. 15 метрів).

- Супутниковий тюнер.

- Гарантія якості.

- Весь товар сертифікований.

- Гарантія на обладнання 12 місяців.

  Репутація компанії, в якій купується супутникове обладнання, і висока кваліфікація співробітників, що виконують монтажні роботи, - запорука надійної роботи техніки протягом тривалого часу.

 Практика показує, що більше 60% всіх дефектів, виявлених в системах супутникового телебачення, викликане некваліфікованим монтажем.

 Зробіть свій вибір на користь гарантійного якісного обладнання, сертефікованих послуг і величезної економії грошових коштів. Рухайтесь в ногу з часом! Допомога у виборі супутникової антени або телеантени. Новини мовлення. Демонстрація та оформлення покупки в офісі або у замовника. Монтаж і навчання клієнта користуванню системою на місці. Гарантія та післягарантійне обслуговування. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Все це забезпечить Вам наша компанія!


( 77 Голоса )