5Локальні мережі Львів

  Коли людина працює за двома комп'ютерами, наприклад, персональним комп'ютером і ноутбуком, або ж в офісі стоять кілька комп'ютерів, дуже швидко набридає переносити інформацію з одного на інший.

  Але навіть якщо здається, що виходу з цієї ситуації немає, потрібно просто копнути глибше і зрозуміти: вихід все ж таки є!

  Самим оптимальним рішенням буде налаштування локальної мережі. Вона дозволить заходити на жорсткий диск іншого комп'ютера, не встаючи зі свого робочого місця, дивитися файли, копіювати до себе, і навіть управляти додатковими пристроями - принтером, сканером, МФУ.

 Взагалі грамотне налаштування мережі може принести набагато більше користі. Наприклад, можна підключити кожен комп'ютер до Інтернету, і при цьому оплачувати провайдерові тільки одне підключення - це істотно заощадить кошти, тим більше, коли комп'ютерів не два, а п'ять, і Інтернет потрібен не тільки для відпочинку і розваг, але і для роботи. При правильному підключенні швидкість на всіх комп'ютерах буде абсолютно однаковою.

 Наші співробітники мають великий досвід роботи в цій області, і допоможуть вибрати оптимальний варіант підключення. Про що це ми?

 Справа в тому, що підключити комп'ютери до Інтернету можна як за допомогою створення локальної мережі, так і без неї. Для цього може знадобитися додаткове обладнання: роутер з Wi-Fi антеною і кабель витої пари.

 У кожного з цих варіантів є певні переваги, але є і недоліки. В такому питанні як настройка мережі ми не нав'язуємо клієнту свою думку, а просто розповідаємо про кожний варіант, а клієнт сам приймає рішення.

 З боку здається, що налаштувати мережу - це швидко. В принципі, воно так і є - швидко. Але складно. Наші фахівці мають всі необхідні знання, тому таке завдання як налаштування локальної мережі ми виконаємо в самі стислі терміни, і навіть якщо зробити це потрібно в офісі, Вам не доведеться надовго переривати свою роботу.


( 0 Голоса )