5Налаштування Інтернет Львів

  Підключення Інтернету останнім часом різко столо набирати обертів. Число бажаючих зростає з кожним днем.

  Зараз практично в кожному будинку, де є комп'ютер, є вихід в Інтернет. Без Інтернету не мислима робота сучасного офісу, з ним легко проводити дозвілля.

  Якщо Ви вирішили підключитися до Інтернету або Вам необхідно налаштувати Інтернет, наші фахівці допоможуть Вам. Ми допоможемо Вам вибрати тип необхідного з'єднання і проведемо всі необхідні роботи. Також наші фахівці зроблять підключення Інтернету для корпоративних локальних, бездротових мереж.

Якщо Вам необхідна послуга налаштування Інтернету (будь-яка технологія), зателефонуйте нам за номером телефону (063)770-99-66. Виклик спеціаліста безкоштовний в будь-який зручний для Вас час.

Бездротові мережі, підключення Інтернет по Wi-Fi технології:

  В даний час продовжують розроблятися нові бездротові мережі. Найбільш поширений тип такого виду мереж на сьогоднішній день це бездротові мережі Wi-Fi на базі стандартів IEEE 802.11. Це сучасний і зручний спосіб швидко організувати корпоративну локальну мережу, з можливістю виходу в Інтернет всіх користувачів всередині робочої групи. Тепер відпадає необхідність прокладки проводів, таким чином користувачі не прив'язані до своєї разеткі. З'являється можливість користуватися Інтернетом в будь-якому місці вашого офісу за допомогою мобільних пристроїв. З'єднання відбувається за допомогою радіо хвиль і має обмежений радіус дії. Типовий домашній маршрутизатор Wi-Fi стандарту 802.11b або 802.11g має радіус дії 45 м в приміщенні і 90 м зовні.

  Якщо Ваш ноутбук оснащений адаптером Wi-Fi, послуга з настроювання такого типу з'єднання буде дуже корисною, оскільки торгові центри, клуби, кафе та інші розважальні комплекси мають бездротові мережі. Взявши з собою ноутбук Ви зможете відвідати Ваші улюблені сайти.

Послуги з підключення Wi-Fi Інтернету:

   -  Допомога у виборі та доставка обладнання.
   -  Монтаж точки доступу, налаштування бездротової мережі.
   -  Налаштування Інтернет з'єднання.
   -  Встановлення та налаштування необхідного програмного забезпечення
   -  Встановлення антивірусних програм для захисту Ваших даних від хакерських атак з Інтернету.

   -  Підключення через стільниковий телефон.

Підключення Інтернету по ADSL-технології:

На сьогоднішній день найбільш поширений і доступний спосіб підключення до Інтернету це підключення по ADSL-технології. Доступ здійснюється через існуючу телефонну лінію. Такий тип підключення дозволяє передавати дані на дасить таки великій швидкості. Підключення до модему здійснюється через спеціальний пристрій - сплітер, в результаті телефонна лінія залишається вільною. ADSL - технології забезпечують комфортну роботу в Інтернет - швидко завантажувати файли, фільми і музику, дозволяють користуватися цифровим Інтернет телебаченням.

Послуги з підключення Інтернету по ADSL технології:

   -  Консультування при виборі провайдера.
   -  Підбір і підключення ADSL - модему.
   -  Налаштування віддаленого доступу до Інтернету.
   -  Встановлення та налаштування додаткового програмного забезпечення для оптимізації роботи в Інтернеті.
   -  Встановлення антивірусних програм для захисту комп'ютера від вірусів і хакерських атак.

Підключення Інтернету через операторів стільникового зв'язку:

 Підключення Інтернету через стільниковий телефон або USB - модем на даний момент є самим простим і зручним способом виходу в Інтернет. Практично всі оператори стільникового зв'язку пропонують своїм абанентам послуги з надання виходу в Інтернет за допомогою GPRS - технологій. Це дозволить Вам користуватися Інтернетом в зоні покриття стільникової мережі. Так можна синхронізувати Ваш ноутбук або домашній комп'ютер з сотовомим телефоном, підключеному до будь-якого оператора стільникового зв'язку (Київстар, МТС, Лайф). Так само можна використовувати PCMCIA модем, підключений до ноутбука. Сучасні ноутбуки та нетбуки вже оснащені вбудованими GPRS - модемами і Вам залишиться тільки придбати SIM - карту і Ви отримаєте високошвидкісне підключення Інтернет на швидкості до 7 Мегабіт в секунду. GPRS Інтернет дозволить Вам мати вихід в Інтернет, там, де ви знаходитесь, вдома чи на роботі, в іншому місті або країні. Наша комп'ютерна допомога так само налаштує Інтернет на вашому КПК або смартфоні і Ви зможете використовувати функції вашого мобільного пристрою по максимуму!

Послуги з підключення GPRS - Інтернет:

    - Синхронізація мобільного телефону з ноутбуком або домашнім комп'ютером.
    - Допомога при виборі USB, PCMCIA - 3G модему.
    - Налагодження підключення до Інтернету.
  - Встановлення та налаштування додаткового програмного забезпечення для оптимізації роботи в 3G мережах.
    -  Встановлення та налаштування антивірусних програм.

Підключення до Інтернет по виділеному каналу:

  Підключення до інтернет по виділеному каналу можна здійснити за допомогою мідних і оптичних кабельних ліній або з використанням радіоканалу. Таким чином ви отримаєте постійний високошвидкісний доступ в інтернет до 100 Мбіт / с. Найбільш поширеним способом підключення до Інтернету по виділеній лінії, залишається ADSL. Так ви зможете мати виділену IP - адресу та ряд інших привілеїв, необхідних для роботи корпоративних мереж.

Послуги з підключення до Інтернет по виділеному каналу:

    - Підключення комп'ютера або ноутбука до виділеної лінії.
    - Налагодження віддаленого доступу до Інтернет.
    - Встановлення та налаштування додаткового програмного забезпечення для оптимізації роботи в Інтернеті.
   - Налаштування доступу в Інтернет для користувачів робочої групи всередині корпоративної, локальної мережі.
    - Встановлення антивірусів для захисту комп'ютера від проникнення шкідливих програм і хакерських атак.

Підключення Інтернету через комутований доступ:

Підключення інтернет за технологією комутованого доступу Dial-Up на даний момент втрачає актуальність, але залишається самим простим і швидким способом виходу в інтернет. Багато ноутбуки мають вбудовані Dial-Up модеми, що дозволяє здійснити вихід в інтернет, підключившись до звичайної телефонної разеткі. У багатьох бюджетних організаціях використовують Dial - Up з'єднання для зв'язку з віддаленим сервером і відправці звітів. Це пов'язано з тим, що більшість бюджетних установ використовують для роботи утаревшее обладнання. Сервери, з налаштуванням віддаленого доступу за старими протоколам. Для виходу в інтернет за технологією Dial - Up необхідний модем, що підключається до аналогової телефонної лінії. Швидкість підключення в даному випадку буде становити 56 Кбіт / с.

Послуги з підключення Інтернету через модем:

    - Допомога при виборі провайдера і тарифу.
    - Допомога при виборі і доставці модему
    - Підключення та налаштування модему.
    - Налагодження віддаленого доступу до Інтернет.
    - Встановлення та налаштування додаткового програмного забезпечення для оптимізації роботи з Dial - Up.
   - Встановлення антивірусних програм для захисту комп'ютера від проникнення шкідливих програм і хакерських атак.


( 0 Голоса )