2

Як налаштувати ноутбук?

   Таке запитання виникає у власників ноутбуків, які купили ноутбук в перший раз.

   На це питання ми спробуємо відповісти в цій статті, про тонкощі настройки ноутбуків.

  Буває так, що ноутбуки продаються без встановленої операційної системи, або на ньому встановлена ​​не та операційна система яка Вам підходить. У цьому випадку Вам буде потрібне повне налаштування ноутбука. Це встановлення на ноутбук операційної системи, а також встановлення і налаштування драйверів для Вашого ноутбука і програм, які Вам потрібні будуть в подальшому для повноцінної роботи на ноутбуці.

  Звичайно найкраще ноутбук віддати в сервіс, де Вам його налаштують і встановлять усі програми, але мабуть не для цього Ви шукали цю статтю "як налаштувати ноутбук". Отже почнемо налаштовувати Ваш ноутбук.

  Перше що Вам знадобитися для налаштування ноутбука:

-  Інсталяційний диск операційної системи.

- Драйвера для Вашої моделі ноутбука (можна скачати з Інтернету , бажано з офіційної сторінки виробника).

  Почнемо встановлювати Windows на Ваш ноутбук:

1. Необхідно очистити жорсткий диск Вашого ноутбука (попередньо скопіювавши з нього всі потрібні Вам дані на диск чи інший носій інформації).

2. Підготуйте диск з драйверами для налаштування Вашого ноутбука (драйвера для Вашого ноутбука Ви можете завантажити з офіційного сайту виробника ноутбука).

3. Необхідно щоб Ваш ноутбук завантажувався з компакт диска. Для цього в настройках БІОС Вам потрібно виставити так, щоб в якості першого пристрою завантаження був Ваш CD або DVD. Для того щоб увійти в налаштування БІОС при завантаженні ноутбука натисніть клавішу F2 або DEL. Далі вибираємо в підменю BOOT, в ньому виставляємо пріоритет завантаження для CD або DVD. Зберігаємо клавішею F10.

При завантаженні Вам буде запропоновано завантажиться з диска (Press any key to boot from CD) вам необхідно натиснути будь-яку клавішу.

4. Після цього на Вашому ноутбуці необхідно розмітити жорсткий диск на розділи і вибрати в який розділ встановити операційну систему. Наприклад: Ваш жорсткий диск 320 Гб, з них 50 Гб. ми відведемо для диска C а з решти 270 Гб ми створимо диск D. Якщо на ноутбуці встановлена інша ОС, то необхідно вибрати диск С і нажати «Форматувати розділ в системі NTFS».

Потім ми почнемо встановлення ОС на Ваш ноутбук вибравши для неї диск C і тиснемо клавішу "ENTER".

5. Після копіювання файлів на диск C Вам буде запропоновано ввести ключ Вашої ОС, потім Ваш регіон, мову і час, а також мережеві налаштування.

6. По завершенню встановлення ОС на Ваш ноутбук, Вам буде запропоновано ввести ім'я облікового запису.

7. На вашому ноутбуці вже встановлена ​​ОС тепер Вам потрібно встановити і налаштувати драйвера для Вашого ноутбука.

(Не забудьте знову зайти в БІОС і поставити пріоритет завантаження для жорсткого диска "HARD DRIVE" і зберегти клавішею F10).

  Після успішного встановлення і налаштування драйверів Ви можете почати встановлювати програми і додатки на Ваш ноутбук.

Сподіваємося Ви отримали відповідь на питання, як налаштувати ноутбук.

Ще раз наголошуємо, що ідеальний варіант, це звернутися в наш сервісний центр у Львові, або запросити додому нашого фахівця, який налаштує Ваш ноутбук швидко і професійно!

 


( 5 Голоса )