9Модернізація ПК Львів

  Іноді ми стикаємося з проблемою, наш комп'ютер, що служив вірою і правдою, не "тягне" нові програми та ігри.

  Що робити, якщо викласти 2500 - 5000 грн на новий комп'ютер можливості немає?!

 Вирішення є, це оновлення комп'ютера (апгрейд; upgrade) тобто заміна окремих компонентів комп'ютера на більш досконалі або потужні. Сучасні персональні комп'ютери побудовані за модульною системою, що дозволяє проводити модернізацію, і отримувати більш потужний комп'ютер, зберігаючи інвестиції

Основні способи модернізації комп'ютера:

  - Збільшення обсягу оперативної пам'яті - на материнських платах сучасних ПК звичайно передбачено кілька роз'ємів під модулі пам'яті. Як правило, на сайті виробника завжди можна уточнити максимальний підтримуваний об'єм оперативної пам'яті і частотні характеристики. Якщо в комп'ютері не вистачає оперативної пам'яті, то має сенс придбати модулі більшого об'єму або з більш високими характеристиками.
 - Збільшення об'єму жорсткого диска - жорсткий диск ПК являє собою знімний пристрій, що кріпиться всередині системного блоку і підключений до материнської плати через стандартний інтерфейс (зазвичай IDE або SATA). Як правило до материнської плати можна підключити декілька жорстких дисків, що дозволяє збільшити об'єм пам'яті для зберігання даних. З іншого боку рік за роком виробники жорстких дисків збільшують швидкість їх роботи, тому купивши новий жорсткий диск ви, як правило, отримаєте не лише додатковий об'єм для зберігання даних, але і збільшите швидкість доступу до файлів. Окремо варто відзначити можливість організації RAID масивів на сучасних материнських платах.
 - Заміна відеокарти - відеокарта (графічний адаптер) дозволяє досягти більш високої продуктивності в іграх і графічних додатках. Якщо вам потрібно вичавити максимум з Вашого комп'ютера, можна навіть встановити декілька відеокарт і налаштувати їх паралельну роботу.
 -  Модернізація процесора - найпростіший і очевидний спосіб збільшити продуктивність ПК.
 - Модернізація програмної частини. Часто можна збільшити продуктивність ПК шляхом оновлення ПЗ. Наприклад, встановивши SP1 на Windows 7 можна значно збільшити продуктивність комп'ютера, без необхідності покупки устаткування.


 Наші фахівці мають можливість модернізувати як старі комп'ютери, так і нові за дуже помірні гроші!

  Модернізація - це можливість вдихнути в комп'ютер нове життя. Надійність Вашої техніки завжди буде залежати від того, як грамотно була виконана модернізація комп'ютера, наскільки раціональна була проведена настройка і яке програмне забезпечення встановлено. Надійним буде тільки той комп'ютерів, модернізація або ремонт якого був виконаний професіоналами. Професійний ремонт комп'ютерів став одним з головних напрямків нашої роботи. Власне ремонт портативної техніки і комп'ютерів є зараз найпопулярнішою послугою в області комп'ютерного сервісу. Як правило, причиною необхідності ремонту може послужити безліч моментів: неліцензійне програмне забезпечення, неправильна експлуатація техніки, підхоплений в Інтернеті вірус, заводський дефект і багато іншого. В таких обставинах мало просто замінити програму або яку-небудь деталь комп'ютера. Тут просто необхідний глибокий і комплексний аналіз всієї елементної бази.

На сьогоднішній день у Львові послуги модернізації комп'ютера пропонуються багатьма компаніями, однак модернізація ПК власними силами іноді може не привести до бажаного результату, тому необхідно враховувати іноді по 5-6 всіляких факторів. Нами надаються послуги модернізації персональних комп'ютерів на найвигідніших для клієнта умовах в прийнятні терміни. Нашим сервісом буде проведений апгрейд комп'ютера (Upgrade ПК) найвищої якості. 

Все що Вам необхідно, це зателефонувати за номером телефону (063)770-99-66


( 1 Голос )