5Налаштування Wi-Fi Львів

Наша компанія встановлює і налаштовує бездротові Wi-Fi мережі.

Ми встановлюємо Wi-Fi мережі, як вдома, так і в офісі застосовуючи різні модифікації роутерів. Враховуються всі побажання, проводиться налаштування для роботи IPTV не тільки через кабельне підключення, але також для роботи через бездротову мережу.

Щоб отримати консультацію, або замовити встановлення чи налаштування Wi-Fi Вам потрібно лише, звернутися в нашу компанію, або зателефонувати за номером телефону (063)770-99-66.

Wi-fi мережі поділяються на такі види:

    Wi-Fi Стандарт 802.11 a. Забезпечують швидкість передачі даних від 1 до 2 Мбіт / с.
    Wi-Fi Стандарт 802.11 b. Швидкість передачі до 11 Мбіт / с.
    Wi-Fi Стандарт 802.11 g. Максимальна швидкість дорівнює 54 Мбіт / с
    Wi-Fi Стандарт 802.11 n. Теоретично 802.11n здатний забезпечити швидкість передачі даних до 600 Мбіт / с

За цими стандартами можна визначити швидкість передачі даних мережі. Для забезпечення необхідної швидкості на комп'ютері повинен підтримуватися відповідний стандарт.
Якщо у Вас вдома є стаціонарний комп'ютер і ноутбук, то для Вас дуже зручно використовувати Wi-Fi мережу для бездротового з'єднання до Інтернету та внутрішньої мережі.


Wi-fi мережі зараз дуже глобально розвиваються і з часом можуть стати не поганою заміною дротових мереж в будинках. Wi-fi мережі застосовуються в аеропортах і в місцях публічного скупчення людей, де необхідний доступ до Інтернет в лічені секунди.

Ми можемо поставити точку доступу, яка дозволить входити в Інтернет всім учасникам мережі з одного пристрою, при цьому не повинен бути постійно увімкнений головний комп'ютер. При такому з'єднанні з кожного комп'ютера можна буде заходити незалежно в Інтернет.

У наших фахівців дуже великий досвід в налаштуванні бездротових Wi-Fi мереж, який їм дозволяє швидко виконувати свою роботу.


( 0 Голоса )